درباره ما

بنام خدا

با سلام ،

بدینوسیله به استحضار می رساند شرکت فراز رهنما در سال هزار و سیصد و هشتاد و دو و بعنوان دفتر مشارکتهای فنی کمپانی Fuji فعالیت خود را آغاز نموده است . مسئولیت شرکت معرفی ، فروش ، نصب و راه اندازی و ارائه خدمات پس از فروش محصولات متنوع آسانسور و پله برقی Fuji در ایران می باشد. ما با عرضه محصولات این کمپانی سعی بر آن داریم تا متخصصین و سرمایه گذاران در صنعت ساختمان در کشور را با یکی از معتبرترین شرکتهای تولید کننده آسانسور و پله برقی در دنیا آشنا نمائیم.

۱) آسانسور های پکیج فوجی (Fuji)

از آنجا که آسانسور به عنوان یکی از اجزاء لاینفک تولید ساختمان نقش مهمی را در این صنعت به خود اختصاص داده است ، بر این باور خواهیم بود که چنانچه بتوانیم ویژگیهای کاملا” متمایز و مثبت تولیدات آسانسور های هوشمند Fuji را به نحو شایسته ای به جنابعالی ارائه نمائیم، این محصولات جایگاه مناسبی را در سبد خرید پروژه های شما احراز خواهند نمود . کمپانی Fuji Lift & Escalator یکی از بزرگترین عرضه کنندگان آسانسور و پله برقی و از اعضاء Fuji Association بوده و با فروش سالیانه بیش از پنج هزار و پانصد دستگاه از بالاترین فن آوری میکرو کامپیوتری در پروسسورهای خود بهره مند می باشند. تکنولوژی منحصربفرد ،طراحی مدرن ،تنوع تولیدات ،توجه به ضرورتهایی نظیر ارتقاء ایمنی ،سرعت ،نرمی حرکن و نیز رقابتی بودن قیمتهای محصولات آسانسور و پله برقی برخی از مزایای ویژه این کمپانی محسوب می گردند. تولیدات این کمپانی عبارتند از آسانسورهای کششی در انواع (Machine room less{MRL} Bottom Traction , و Top Traction ) ، بصورت گیربکس دار ، بدون گیربکس ، پاناروما ، مسافر بر ،‌ ماشین بر ، بار بر ، بیمارستانی ، غذابر با سرعت و ظرفیتهای مختلف و پله برقی و راهروی متحرک در ابعاد گوناگون . موتورهای Gearless که در آساسنسور های بدون ماشین خانه (MRL) نیز از آنها استفاده می گردد حائز برخی ویژگیهایی بشرح ذیل میباشد:

الف) کاهش مصرف انرژی بیش از ۵۰%.

ب)صرفه جویی در فضاها بمنظور بهترین بهره برداری فنی و اقتصادی از مکانهای مسکونی ،اداری ،تجاری و ….

پ) کاهش وزن و حجم تجهیزات.

ت کاهش نیاز به سرویس و نگهداری.

ج)حذف گیربکس و بالتبع افزایش راندمان موتور.

– قطعات اصلی محصولات Fuji که دارای تکنولوژی تولید بالا میباشند ساخت کشور ژاپن و تولید قطعاتی از قبیل کابین ، شاسی زیر موتور و … در کارخانه های دیگر این کمپانی در کشورهایی نظیر مالزی و سنگاپور و … تولید می گردند. – کلیه محصولات کمپانی Fuji دارای یکسال گارانتی بدون قید و شرط بوده و در صورت بروز نقص احتمالی در عملکرد ، قطعات بدون هزینه تعویض خواهند گردید. – خدمات سرویس و نگهداری آسانسورهای Fuji توسط کادر مجرب و آموزش دیده و مطابق چک لیستهای کمپانی مادر و نیز پرونده فنی اختصاصی جهت ثبت رکورد ها بمنظور راهبری دقیقتر دستگاها بگونه ای انجام می گردد که نیاز به تعویض قطعات ناشی از اصطحلاک و عدم مراقبت های فنی لازم در بهره برداریهای طولانی مدت به حداقل ممکن کاهش می یابد.

۲) آسانسور های تلفیقی ( ترکیبی)

شرکت گروه مهندسی فراز رهنما در راستای تأمین نیاز آن گروه از مشتریان خود که پروژه های در دست احداث آنها نیازمند آسانسورهای تلفیقی (ترکیبی ) می باشد اقدام به سازماندهی بخش مستقلی جهت پاسخگویی به نیازهای مذکور نموده است. از آنجا که پرسنل فنی و اجرایی این شرکت بر اساس دستورالعملهای کمپانی مادر تحت آموزش قرار گرفته اند لذا از همان دانش و تجربیات در اجراء آسانسورهای تلفیقی نیز بهره برده و در نتیجه آسانسور های منصوبه از دقت و عملکرد بالاتری در کلیه مراحل اجراء نسبت به نمونه های داخلی دیگر برخوردار میباشد. همچنین در زمان خرید تجهیزات و قطعات گزینشها و بررسیهای فنی بگونه ای صورت پذیرد تا علاوه بر تحقق درخواست مشتری ، بیشترین تطبیق پذیری بر سیستم حاکم و در نتیجه سرویس دهی آسانسورها در حد مطلوب میسر گردد. شرکت گروه مهندسی فراز رهنما با شما وعده دیدار در پروژه هایتان را خواهد داشت و برایتان آرزوی موفقیت دارد.

با تقدیم احترام علیرضا تجلی زاده – مدیر عامل